Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 30 апреля 2025
23:15

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепре демонтировали огромную мозаику

В Днепре демонтировали огромную мозаику

Огромное мозаичное панно не уничтожили, а аккуратно сняли для того, чтобы сохранить и показать потомкам.

Речь – о большой мозаике, которая еще недавно украшала днепровское АТП-11262.

Летом 2022 года рашисты нанесли ракетный удар по этому мирному автопредприятию. В результате было уничтожено и повреждено много автобусов, обслуживавших городские маршруты…

Еще тогда директор музея «Машины времени» Михаил Прудников в этот АТП собрал ряд экспонатов для будущей выставки «История Победы». И «заболел» мечтой демонтировать для этой же экспозиции чудом уцелевшую мозаику.

Мечта сбылась вчера, о чем Михаил Прудников рассказал:

«Виставка «Історія Перемоги» доповнилась новими експонатами, рік тому з адміністративної будівлі АТП 11262 ми отримали два елементи мозаїки, яка дивом вціліла після ракетного удару 29.06.2022р.

Для побудови концепції майбутньої виставки «Історія Перемоги», яка розповість про постраждалі будівлі, історії очевидців подій, артефактах, які з'явились у наслідок ракетних ударів РФ по місту Дніпро, нам потрібна мозаїка цілком. Тому сьогодні ми повернулись до АТП, щоб забрати ще 12 кольорових елементів, у цьому нам допомогли комунальники.

Наша праця принесла певні плоди та відкриття, але про це ми розповімо у наступний раз.

Висловлюємо щиру подяку комунальникам, в особі оператора автопідйомника Олександру, Дмитру Кубанову за надані історичні фотографії мозаїки та голові правління ТДВ «Автопромінь» Кубраку Д.В. за передану мозаїку».

Фото – музей «Машины времени».






Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:


Судья Дред  (08.05.24 14:13): Аллё, гараж!!
Каких автобусов??? В каком АТП???
А на заглавной фотографии, куски мозаики тоже путин отколол?
Ответить | С цитатой | Обсуждение: 2
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (42)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (39)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (19)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (17)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)

•  Від Людмили до Лючиї – дніпрянам нагадали історію популярного ресторану (6)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (5)

•  Ошукала роботодавця: поліція Дніпра викрила 27-річну зловмисницю (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонта в домах ОСББ/ЖБК за 2024 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте