Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 10 липня 2025
23:43

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі влаштували бал для випускників Бахмута

|«« «« »» »»|

Для десятків школярів-випускників цього багатостраждального міста яскраве свято організували в Університеті імені Нобеля.

Через Велику війну тисячі школярів Бахмута змушені були виїхати з рідного міста. Для багатьох із них другим домом стало наше місто.

Яскраве свято для випускників-бахмутівців подарували в Університеті імені Нобеля, розповівши про це:

«Протягом багатьох років наприкінці навчального року у м. Бахмут Донецької області проводилося загальноміське яскраве свято Бал випускників.

У зв'язку з веденням активних бойових дій у м. Бахмут, учні Бахмутської міської територіальної громади разом із батьками були змушені виїхати в більш безпечні регіони України та навчатись у дистанційному форматі.

Значна кількість школярів, включаючи випускників закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ради, тимчасово мешкає в м. Дніпро. Саме в цьому місті і було вирішено провести традиційну урочисту зустріч.

Наш Університет Нобеля з радістю надав можливість бахмутським випускникам відзначити важливий момент їхнього життя. У теплій атмосфері нашого актового залу випускники мали змогу потанцювати вальс та отримати свої атестати.

Бахмут - це не лише місце на карті, це місто, яке живе в серцях його жителів, навіть коли вони змушені залишати рідні домівки. Тож, Бахмут - там де ми.

Це свято стало символом незламного духу та єдності, який зберігає Бахмут у серцях кожного випускника. Університет Нобеля з гордістю підтримує зв'язок із Бахмутом і завжди буде поряд з його жителями у важкі часи.

Університет Нобеля з Бахмутом!».

Фото – Університет Нобеля.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (22)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (12)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (6)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (5)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (4)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (4)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (4)

•  У Дніпрі біля ТРЦ «Дафі» тролейбус №16 зіштохнувся з автівкою та протягнув її дорогою (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті