Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 15 червня 2025
09:11

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

За підпали на залізниці загрожує довічне ув'язнення

За підпали на залізниці загрожує довічне ув'язнення

З лютого 2023 року Укрзалізниця зафіксувала більше 90 спроб підпалів релейних шаф зловмисниками, які співпрацюють з ворогом.

Більшість паліїв правоохоронці затримують під час скоєння злочину або по гарячих слідах. Під час дії воєнного стану їм загрожує довічне ув’язнення.

Так, у Дніпрі слідчим відділом Управління СБУ у Дніпропетровській області у співпраці з працівниками дистанції сигналізації та зв’язку Нижньодніпровськ-Вузол безпосередньо при спробі підпалу релейної шафи затримані двоє громадян 2003 року народження.

Також паліїв затримували у Харківській, Черкаській областях, у Києві, Одесі та Миколаєві.

Усім затриманим зловмисникам за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Чи потрібно ввести шахи у шкільну програму: думки мешканців Дніпра (опитування) (9)

•  У Дніпрі активізувалися шахраї, які видають себе за контролерів ДТЕК (7)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (6)

•  У Дніпрі патрульні штрафують водіїв-порушників, які паркують свої автомобілі на місцях для людей із інвалідністю. (6)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (5)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (4)

•  Нову зону відпочинку у Дніпрі розкрадають на очах! (3)

•  У центрі Дніпра активно будують новий діловий комплекс (3)

•  Калинову перетворюють на пустелю? Чому там масово видаляють тополі (3)

•  у Дніпрі триває оновлення трамвайних рейок для запуску низькопідлогових трамваїв (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті