Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 28 червня 2025
19:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Рада схвалила підвищення акцизу на цигарки з наступного року: скільки коштуватимуть

Рада схвалила підвищення акцизу на цигарки з наступного року: скільки коштуватимуть

Верховна Рада ухвалила закон про підвищення акцизного податку на тютюнові вироби. Вартість пачки цигарок зросте приблизно на 40 гривень, а бюджет отримає понад 20 млрд грн.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про підвищення акцизного податку на тютюнові вироби. Вартість пачки цигарок з наступного зросте приблизно на 40 гривень. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк, передає УНН.

"Рада схвалила в цілому №11090 про підвищення акцизного податку на тютюнові вироби. ЗА - 237", - написав Железняк.

За його словами, наступного року пачка цигарок зросте на приблизно 40 грн. Може більше, так як акцизи цим законом будуть привʼязані до євро і поступово наближатися у своєму обсязі до мінімальних вимог ЄС, додав нардеп.


Gorod.dp.ua на Facebook.


фыва  (05.12.24 09:59): Надо сразу их запретить, а кто нарушает - тех приравнять к нечистой силе, типа священников, и немедленно сослать на вражескую территорию. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (6)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (3)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті