Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 30 апреля 2025
19:47

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Сквер на жилмассиве Игрень засиял невиданной чистотой

|«« «« »» »»|

Даже зимой в парках Днепра кипят работы по уборке и благоустройству.

Это касается парков не только в центральной части города, но и на отдаленных массивах.

О том, как наводят чистоту и красоту в отдаленном сквере жилмассива Игрень, сообщили в Департаменте парков и рекреации Днепра:

«У Дніпрі за охайністю територій парків, скверів, зелених зон, підпорядкованих департаменту парків та рекреації міської ради слідкують в усіх районах міста, зокрема й віддалених.

Один із таких об’єктів – сквер у районі вул. Романовського, що на ж/м Ігрень.

Тут працівники КП Парк Придніпровський упорядковували територію.

«Розчистили від снігу, посипали пішохідні доріжкі, адже тут активна трафікова зона: поруч розташований великий приватний сектор, місцевий ринок та багато магазинів. Для цього використали 50 кг піску. А ще проводитимо роботи  з підняття крони дерев за допомогою висоторіза. Робимо формовочну обрізку кущів спіреї. Також на дитячому майданчику замінили поламані дошки на лавочці та полагодили елементи пісочниці. Навесні з настанням сухої погоди плануємо пофарбувати дитячий майданчик», - каже начальник служби утримання КП «Парк культури та відпочинку «Придніпровській» Роман Мироненко.

Перевірила, як проводяться згадані роботи у сквері заступниця директора департаменту парків та рекреаціі проінспектувала роботу Анастасія Петренчук. Вона 4 лютого є черговою по місту.

«Працюємо над тим, аби найвіддаленіші зони відпочинку в місті були теж у належному санітарному стані, мали естетичний зовнішній вигляд», - зазначила Анастасія Петренчук».

Фото Департамента парков и рекреации Днепра.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (41)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (39)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (19)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (17)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)

•  Від Людмили до Лючиї – дніпрянам нагадали історію популярного ресторану (6)

•  Ошукала роботодавця: поліція Дніпра викрила 27-річну зловмисницю (5)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривен бюджет Днепра на 2025 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте