Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 07 червня 2026
16:42

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Частина клієнтів ПриватБанку досягла ліміту на перекази за два дні

Частина клієнтів ПриватБанку досягла ліміту на перекази за два дні
Фото: Getty Images (ілюстративне фото)

Банк спостерігає за динамікою змін та готовий коригувати ліміти відповідно до фінансових можливостей клієнтів.

В українських банках з 1 лютого почав діяти новий місячний ліміт у 150 тисяч гривень на фінансові операції для фізичних осіб. У ПриватБанку повідомили, що за перші два дні дії нових правил 2 тисячі клієнтів уже досягли встановленого обмеження. Про це розповів член правління банку з питань комплаєнсу Антон Разумний під час брифінгу в Києвіу середу, 12 лютого.

Так, попри відносно високу кількість таких клієнтів, ситуація поки не викликає серйозних побоювань. Банк продовжує аналізувати вплив обмежень і очікує, що у разі потреби клієнти зможуть отримати індивідуальні ліміти залежно від їхніх фінансових можливостей.

"Ми готові надавати роз’яснення клієнтам, розуміти їхні потреби та коригувати ліміти відповідно до тієї інформації, якою володіє банк. Наразі головне завдання – моніторинг ситуації та робота з бізнесом і регуляторами", - заявив Разумний.

За даними банку, станом на 2024 рік його активна клієнтська база налічує 18,32 мільйона фізичних осіб та 910 тисяч бізнес-клієнтів. Кількість користувачів мобільного застосунку Приват24 досягла 13,76 мільйона осіб.

Разумний також нагадав, що у жовтні 2024 року Національний банк України вже вводив обмеження на P2P-перекази, що спровокувало масовий перехід клієнтів на перекази за реквізитами IBAN.

Впроваджений банками меморандум має врегулювати ситуацію, адже фінансові зловживання не обмежуються лише картковими переказами.

На момент запровадження ліміту меморандум про фінансовий контроль підписали 44 банки та дві фінансові компанії – NovaPay і RozetkaPay. Документ передбачає поетапне зниження ліміту для клієнтів із середнім та низьким рівнем ризику: до 100 тисяч гривень із червня 2025 року.

Обмеження стосуються не лише P2P-переказів, а й усіх операцій із поточних рахунків на користь фізичних осіб, зокрема переказів за IBAN. Тоді як розрахунки в торговельній мережі та зняття готівки залишаються без обмежень.

Нагадаємо, низка українських банків та дві фінансові асоціації підписали меморандум щодо зниження місячних лімітів на карткові перекази і посилення контролю за операціями деяких клієнтів.

Додамо, з 1 жовтня Нацбанк встановив ліміт у 150 тисяч гривень на місяць для переказів фізичних осіб "з карти на карту" (P2P). Стверджувалось, що таке обмеження вводиться на півроку.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (11)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (11)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (7)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  У Дніпрі практично завершено надземний перехід над вулицею Харківською (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті