Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 23 червня 2025
19:04

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На місці нічних ударів продовжують працювати міські служби. Учнів понівеченої школи переведено на дистанційне навчання

На місці нічних ударів продовжують працювати міські служби. Учнів понівеченої школи переведено на дистанційне навчання

У Дніпрі продовжують ліквідовувати наслідки нічної масованої атаки рф.

Уночі проти 12 березня в місті було пошкоджено деякі підприємства, також постраждали приватні будинки та два навчальні заклади. На місцях ударів продовжують працювати міські служби.

Як повідомляє мер Борис Філатов, 372 учнів школи, де потрощено майже всі вікна, перевели на дистанційне навчання. Дитячий садок уже відновив роботу.

«Дякую рятувальникам, обласній військовій адміністрації, Нацполіції та всім, хто протягом цієї важкої ночі й зараз продовжує працювати та допомагати людям», — зазначив Борис Філатов.

Також єдиний постраждалий проходитиме лікування в одній з міських лікарень.

Містянам, які втратили майно, потрібно подавати заявки на державне «єВідновлення». Усі консультації з цього приводу нададуть у Лівобережній адміністрації.






Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті