Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 01 травня 2025
20:16

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі відбулася презентація нового роману популярної української письменниці

У Дніпрі відбулася презентація нового роману популярної української письменниці

Лауреат Шевченківської премії з літератури, популярна письменниця Тамара «Горіха Зерня» представила свою нову книгу «Шептуха».

В останні роки творчість цієї письменниці стала дуже популярною в Україні. Вчора її нова книга «Шептуха» була презентована у Центральній міській бібліотеці Дніпра.

Про автора та її новий твор у бібліотеці повідомили:

«У нас вчора відбулася презентація книги Тамари Горіха Зерня "Шептуха".

Тамара Горіха Зерня – українська письменниця, перекладачка та волонтерка. Лауреатка Національної премії України імені Тараса Шевченка 2022 року. Авторка роману «Доця», відзначеного як книга року BBC.

Про роман «Шептуха»:

Авторка романів «Доця» і «Принцип втручання» цього разу пропонує вам щось особливе і водночас впізнаване. Нова книга «Шептуха» — дзеркало, у якому багато жінок впізнають себе, якщо, звісно, наважаться зазирнути. Із цим пізнанням потім доведеться щось робити, але, як вважає пані Тамара, побути чесною із собою і світом ніколи не пізно.

Дякуємо автору за змістовну і теплу зустріч, яка зібрала багато поціновувачів української художньої літератури!».

Фото Центральної міської бібліотеки Дніпра.








Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (45)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (41)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (17)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (17)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (14)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (6)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)

•  У Дніпрі біля будинку Органної музики Chery Tiggo влетіла у вантажівку: водія легкової автівки шпиталізували (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті