Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 08 июня 2026
04:02

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Подгородном хотят сделать стадион для военных за 13 миллионов гривен

В Подгородном хотят сделать стадион для военных за 13 миллионов гривен

К этому тендеру возникло немало вопросов.

Подготовка наших защитников – дело святое.

Но так ли необходим новый стадион при военной части за 13 миллионов гривен в наше время?

Ведь в стране – глубокий экономический кризис. За эти средства для военных можно было бы закупить много чего более полезного для сопротивления врагам.

Тем не менее, тендер «Нове будівництво стадіону на військовому містечку №3, військова частина 3036 НГ України,з а адресою: Дніпропетровська область, м. Підгородне» уже проведен. С его итогами можно познакомиться здесь.

У активистов возникает много вопросов и по целесообразности этих затрат. И по фирме ТОВ "ВІКНО СЕРВІС", которая стала победителем тендера. В этой фирме 5 работников вдруг превратились в 14. И она замахнулась на такой объем работ, для которых в реальности потребуется 40-50 сотрудников…


Gorod.dp.ua на Facebook.


Громадянин  (26.05.25 16:12): У влади "поїхав дах", який потребує негайного ремонту або молотком або сокирою Ответить | С цитатой
:-)  (26.05.25 11:58): У Дніпрі знають як красти на будівництві! Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (13)

•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (12)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (7)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (3)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  У Дніпрі через ракетний удар сильно пошкоджено підприємство з виробництва повітряних кульок (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
лет со дня рождения Владимира Васильевича Самодриги – выдающегося архитектора, чьи здания известны каждому жителю Днепра

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте