Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 07 июня 2026
12:46

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Павлоград принимал Всеукраинские соревнования поисковых собак

Павлоград принимал Всеукраинские соревнования поисковых собак

Организатором соревнований стал известный кинологический поисково-спасательный отряд «Антарес», на базе которого и прошли соревнования.

Кинологи Украины ежедневно выполняют труднейшую миссию во время полномасштабной войны. Об этой работе Городской сайт регулярно рассказывает.

Для ее эффективности кинологам и их питомцам важно поддерживать высокий тонус работы. Этому способствует и проведение соревнований.

О прошедшем Всеукраинском турнире кинологов в отряде «Антарес» рассказали:

«В Павлограді пройшли випробування пошуково -рятувальних собак в нормативі SAR. Заход проводився згідно календарного плану ВГО "Кінологічна Спілка України", а безпосередній организатор - ГО "Павлоградський МО "Антарєс" ВГО "КСУ". Етапи випробування слузняністі та спритності пройшли на базі центру Павлоградський пошуково - рятувальний кінологічний загін "Антарєс."

Суддя - Борисенко Лариса (FCI - Міжнародна категорія), Павлоград.

Незважаючи на те, що статус заходу був всього лише "випробування", в попередні великі Змагання пройшли в Павлограді за півтора місяці до цього, - до нас знов з'їхалися учасники з різних міст. Вони проїхали сотні кілометрів, щоб продемонструвати підготовку пошуково - рятувальних розрахунків та отримати кваліфікації з пошуку живих умовно - постраждалих в техногеному завалі, природному середовищі та при роботі по сліду зниклого.

Тож, Київ, Харків, Ірпінь, Дніпро та Павлоград, знов були разом. Та два дні, зранку до темряви, навіть под дощем, випробували своїх собак та себе - щоб мати змогу рятувати людей.

Дякуємо за довіру, спортивну поведінку, позитив та чекаємо на наших заходах!

Вдячні великій команді Кінологічний центр «Антарєс», м. Павлоград за злагоджену організаційну роботу на всіх етапах та якісне проведення чергового великого заходу!»

Результаты соревнований можно узнать здесь.

Фото – отряд «Антарес».






Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (11)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (11)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (7)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  У Дніпрі через ракетний удар сильно пошкоджено підприємство з виробництва повітряних кульок (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
лет назад основали Фельдшерскую школу, сейчас это Медицинское училище.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте