| |«« | «« | »» | »»| |
Несмотря на все проблемы, в прифронтовом городе продолжается жизнь.
В том числе – и жизнь духовная.
В Синельниково открыли и освятили новый храм.
Об этом сообщили в Днепровской епархии ПЦУ:
“ОСВЯТИЛИ НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ У ПРИФРОНТОВОМУ м.СИНЕЛЬНИКОВЕ
Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященніший митрополит Дніпровський і Січеславський Симеон Зінкевич звершив освячення каплиці на честь святого великомученика Юрія Переможця у місті Синельникове.
У богослужінні взяли участь канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський, настоятель храму та військовий капелан протоієрей Костянтин Савченко, а також запрошене духовенство.
Після звершення чину освячення Митрополит Симеон звернувся до присутніх із архіпастирським словом, у якому наголосив на важливості молитви та духовної підтримки людей у непростий час. Архіпастир подякував усім, хто долучився до будівництва та облаштування каплиці, і побажав, щоб це святе місце стало осередком молитви, миру та Божого благословення для мешканців міста.
На завершення Владика благословив усіх присутніх та побажав міцної віри, духовної наснаги і допомоги Божої у добрих справах”.
![]() |
Gorod`ской дозор |
![]() |
Фоторепортажи и галереи |
![]() |
Видео |
![]() |
Интервью |
![]() |
Блоги |
| Новости компаний | |
| Сообщить новость! | |
![]() |
Погода |
| Архив новостей | |