Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 14 травня 2025
15:27

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Попри протести громадськості будівництво торгівельного центру на вулиці Дзержинського в Дніпропетровську триватиме

Будівництво торгівельного центру на вул.Дзержинського,1 у Дніпропетровську триватиме попри протести громадськості. Про це Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко заявив на зустрічі з представниками громадської організації «Форум порятунку Дніпропетровська» та представниками товариств співвласників багатоквартирних будинків 1 листопада.

«Це дуже складне питання. В обсягах, затверджених проектною документацією, роботи триватимуть… Зупинити будівництво підстав поки що на сьогодні немає», — заявив Іван Куліченко.

Між тим, громадська організація «Форум порятунку Дніпропетровська» вимагає призупинення, на їхню думку, незаконних будівельних робіт. Як заявила на зустрічі координатор «Форуму» Любов Каптела, згідно з проектом, на цьому місці мав бути споруджений двоповерховий торгівельний центр, натомість уже виростає і третій поверх будівлі, який закриває мешканцям прилеглих будинків сонячне світло.

Також, за словами Любові Каптелої, труби автономної котельні, яка споруджується в новозбудованому центрі, знаходяться за 15-20 метрів від прилеглого будинку, а значить, після пуску котельні всі шкідливі викиди потраплятимуть прямо у вікна його мешканців. «Як би не працювали очисні споруди, все рівно велика частина викидів буде прямо людям у вікна», — зазначила Любов Каптела, і запропонувала, щоб інвестори, «далеко не бідні люди», за власний кошт модернізували котельню прилеглого житлового будинку, яка б тоді змогла постачати тепло і в торгівельний центр. Однак, як повідомив міський голова, призупинити будівництво цієї котельні, як і самого центру, наразі неможливо.

«У цьому питанні ми керуємося висновками офіційних установ… Більшість об’єктів сьогодні споруджується з вбудованими об’єктами теплопостачання, і є порядок визначення розрахунків розсіювання, шкідливих викидів — у залежності від обладнання. Тому ми не можемо керуватися тим, можна чи не можна, якщо закон дозволяє», — зазначив Іван Куліченко.
Gorod.dp.ua на Facebook.


A  (03.11.05 11:39): на Победе люди который месяц судятся, чтоб АТБ не строил свои магазаны во дворах... и толку? Відповісти | З цитатою
Аз  (02.11.05 17:35): Канешна законное, у нас за убитых енотов все че хош узаконят Відповісти | З цитатою
ля-ля-ля  (02.11.05 16:54): И кстати строительство законное, и этой Каптелой предостовлялись документы о законности строительства объекта Відповісти | З цитатою
zuzuka  (02.11.05 16:49): А что вы предлогаете так это в бетоне оставить, или вы сами за свои деньги снесете это все? Відповісти | З цитатою
1  (02.11.05 15:57): Сколько можно беспредел творить??!!! Відповісти | З цитатою
Патриот города  (02.11.05 13:16): Конечно "не можна" если такие деньги крутятся! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (11)

•  У Дніпрі підлітки знімали на відео людину, що тоне. Чи знайшли дітей та чому ті не допомогли (11)

•  На Дніпропетровщині за рік побільшало на 504 мільйонера (9)

•  У Дніпрі пацієнт пограбував сусіда по палаті: поліція затримала зловмисника (8)

•  У Дніпрі над Слобожанським проспектом починають будувати надземний перехід (7)

•  У Дніпрі поліція шукає підлітків, які знімали на відео потопаючу людину і не допомогли їй (7)

•  У Дніпрі на Набережній Перемоги у потрійній ДТП Audi «закинуло» на мотоцикл: відео моменту (6)

•  На Дніпропетровщині створять ще 10 сучасних майстерень у профтехах та коледжах (6)

•  У Дніпрі на Донецькому шосе чоловік загинув під колесами трамвая (відео моменту) (5)

•  Коломойському продовжили запобіжний захід у справі про замовне вбивство (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті