Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 14 травня 2025
12:47

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Новий регулярний рейс Авіакомпанії «Дніпроавіа» Дніпропетровськ–Відень–Дніпропетровськ

З 7 лютого ВАТ АК «Дніпроавіа» розпочинає виконувати новий регулярний рейс Дніпропетровськ–Відень–Дніпропетровськ. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили у ВАТ АК «Дніпроавіа». «Рейс виконуватиметься на комфортабельному повітряному судні Боїнг 737-400 по вівторках та суботах», — повідомили в компанії.

Розклад нового рейсу: виліт з Дніпропетровська в 9 годин 50 хвилин, прибуття до Відню об 11 годині ранку. Виліт з Відня о 17.00., прибуття до Дніпропетровська — у 20.00.
Gorod.dp.ua на Facebook.


друган  (02.02.06 00:31): хотел слетать да деньги отобрали!!! не понял токо жена или СБУ!! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті