Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 13 травня 2025
07:17

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Донеччина, Дніпропетровщина та Київ — безумовні лідери серед регіонів за кількістю цьогорічних шлюбів

Безумовними лідерами серед регіонів за кількістю укладених з початку року шлюбів, як і минулого року, є Донецька область — 11 347 реєстрацій, Дніпропетровська — 9 325 та Київ — 8 439. Про це повідомили в Управлінні цивільного стану громадян Міністерства юстиції.

За інформацією Управління, найменше одружень було зафіксовано в Кіровоградській області — 2 414 шлюбів, Чернівецькій — 2 671 та Херсонській — 2 686.

Згідно з даними Управління, у цілому в Україні впродовж першого півріччя цього року органи реєстрації актів цивільного стану зареєстрували 127 тис. 718 шлюбів, що на сім відсотків більше, аніж за аналогічний період минулого року.

Як зазначили в Управлінні, у першому півріччі 2006 року кількість реєстрацій шлюбів загалом в Україні більша за кількість реєстрацій розлучень на 50%, торік ця різниця складала 40%.

Представники Управління повідомили, що найбільше розлучаються, як і одружуються, на Донеччині — 8 726 розлучень, на Дніпропетровщині — 6 979, а також на Харківщині — 5 313.

Усього ж в Україні цього року, за інформацією Управління, зареєстровано понад 85 тис. розлучень, що на 0,2 % менше, аніж минулого року.
Gorod.dp.ua на Facebook.


vladislav  (05.09.06 03:03): Ax eta svadiba svadiba svadiba svadba - ax skoliko stout , stout stout stout , vu zadymalisi damu ? Відповісти | З цитатою
уже Жукова  (04.09.06 11:36): Ты права Танька. Это действительно приятно быть одной из этих 9325 супружеских пар. Свадьба действительно чудесный праздник! Это незабываемо, сейчас вот жду пока сделают фотки. Должны отдать их завтра. На очередной прессухе тебе покажу, ок? Відповісти | З цитатою
Scream  (04.09.06 10:53): Да, приятно ощущать себя одной из...Ах, эта свадьба, свадьба, свадьба! Відповісти | З цитатою
zvezda  (04.09.06 09:26): Как приятно, что из 9325 одна МОЯ!!!!
эх, а вообще, свадьба - замечательный праздник!
И совет невестам: никогда не отказывайтесь от этого удовольствия - белого платья, слёз счастья!
Это так сказочно!
Счастья Вам, дорогие молодожёны!
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті