На сьогодні вже готові 180 одиниць спецтехніки. 35 – посипальних машин: Камази, Мази, частина Зілів; 9 солерозкидувачів та 40 снігозбиральних. Крім того, зважаючи на досвід минулих років, коли при важких погодних умовах виникали серйозні проблеми, вже зараз підготовлено 10 одиниць „тягачів” та 3 одиниці „важкої” техніки для роботи в екстремальних умовах.
Також заготовлено 14 тисяч тон посипальних матеріалів. Причому піску додано 1 к 4, це, за словами спеціалістів, дозволить посипальній суміші „спрацьовувати” при температурі мінус 12 градусів. Крім того, вже є 2 тисячі тон солі, яку зараз зберігають за спеціальною технологією.
Треба зазначити, що вже зараз міські комунальні служби повністю готові розпочати роботу. Цілодобово у місті „чергує” один солерозкидувач та одна посипальна машина.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
....Ох, наболело..... Відповісти | З цитатою
И пипец Космической, Карле Мырле, Кирова, Рабочей.
На работу с Тополя на Победу на своей машине буду рваться с криком "Банзай", а обратно с криком "Поберегись! Иду на взлет!"
РОМАНТИКА, блин! Відповісти | З цитатою
"Послезавтра - 2" заснять не мог - небыло камеры :-)))))
ЗЫ: А какая это же "специальная технология" сберегания соли???!!!
........Ипанутся да и только :-)))) Відповісти | З цитатою
На счёт техники... Есть ещё одна неувязочка! Перечислено 97 машин, а в общем количестве 180. Куда подевались ещё 83 машины? Наверное это и есть то 8 предприятие :-)
P.S. Без юмора городские новости читать нельзя.... :-))))) Відповісти | З цитатою
А восьмое предприятие уже наверное лопнуло, от стыда и страха :-))))))) Відповісти | З цитатою
так-так-так, куда подевалось одно пидпрыемство!! Відповісти | З цитатою