Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 12 травня 2025
04:42

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Акція протесту мешканців ж/м Перемога

8 лютого о 9.00 відбудеться акція протесту мешканців ж/м Перемога проти руйнування двору, спортивних та дитячих майданчиків та зелених насаджень місцевими службами.

Місце проведення – Бульвар Слави, 27
Организатор заходу Будинковий комітет „Оберіг”

Звернення до ЗМІ

Шановні добродії!

Звертаємося до вас з приводу будівництва розподільчого пункту РП 10кВ та інших невідомих об‘єктів на території зеленої зони прибудинкової території за адресою Бульвар Слави, 27.

Мешканцями нашого будинку в рамках програми „Мій дім, мій під‘їзд” було проведено роботи щодо благоустрою та ремонту будинку та прилеглої території, а саме:
- облаштування горищ
- ремонт під‘їздів
- організація роботи консьєржів
- ремонт ліфтів
- облаштування підвалів
- встановлення лічильників теплової енергії
- озеленення двору деревами та квітами
- облаштування спортивних та дитячих майданчиків
- організація зони відпочинку для людей похилого віку

Хочемо зазначити, що все це було зроблено виключно за власні кошти мешканців нашого будинку ще до того, як було зареєстровано Будинковий Комітет як юридичну особу.

Нам стало відомо, що відповідно до рішення Міськради від 12.10.06 №32/5 ВАТ „ЕК Дніпрообленерго” планує побудувати розподільчий пункт РП 10кВ розміром 12 м х 15м, висотою 4 м безпосередньо у нашій зеленій зоні, на якій саме розташовано спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку для людей похилого віку та насаджено велика кількість дерев та квітів. Це будівництво не було узгоджено з Будинковим комітетом та мешканцями будинку. Хочемо наголосити, що функціонування такого розподільчого пункту великої потужності буде негативно впливати на здоров‘я людей і особливо дітей через електромагніті поля та шумове забруднення.

Крім того біля нашого будинку вже знаходиться подібний розподільчий пункт, що на протязі вже 7 років своїм надмірним гулом заважає відпочивати мешканцям будинку вночі, особливо влітку.

Ці факти є грубим порушенням норм діючого законодавства, а саме Оргуської конвенції та Закону України про охорону навколишнього природного середовища в частині участі громадськості та негативного впливу на навколишнє природне середовище, Закону України про планування та забудову територій (статей 1, 3, 8, 12), а також статті 14 Закону України про органи самоорганізації населення, статті 2 Закону України про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду. Все це є порушенням наших конституційних прав на безпечне для життя і здоров‘я довкілля, недоторканість житла та власності, а також доступу до інформації та участі у прийнятті рішень.

Ми вимагаємо від міської влади:

- Надати детальну та вичерпну інформацію щодо планів будівництва ВАТ „ЕК Дніпрообленерго”, ТОВ „КС Девелопмент”, ТОВ „Правильна компанія”, а також інших об‘єктів на прилеглих територій
- Відмінити рішення Міськради від 12.10.06 №32/5 та інші рішення, що відносяться до будівельних робіт на прилеглих територіях
- Заборонити проводити будь-які будівельні, проекті роботи та вирубку дерев без узгодження із Будинковим комітетом „Оберіг”

У разі будівництва без урахування думки мешканців нашого будинку ми залишаємо за собою право звернутися до Суду та Прокуратури, а також захищати свої конституційні права всіма можливими засобами в межах діючого законодавства.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Денис  (26.04.07 09:11): Отличная акция получилась! Можно заносить в учебники в разделы "Заказной пиар".
На этом участке бульвара зеленых насаждений - с гулькин нос, включая те тридцать прутиков, которые по случаю были понатыканы на пустыре. Летом они, конечно, выгорят вместе с травой - но тогда они свое уже отработают.
Люди прогуливаются в основном по аллее от пр.Героев до Набережной. Причем там очень не хватает тех урн, которые опять-таки "заботливые активисты" понатыкали через каждые пять метров. На пустыре.
Кроме пр.Героев, пустырь ограничен автостоянкой - т.е. там уже есть и шум, и пыль, и выхлопы.
Единственное, что есть ценного - стелла героям Войны. Которую несложно перенести.
А теперь подумаем: "Кому это нужно?" Ответ прост. Если на этом месте появится Терра с Варусом, где вменяемые цены и качество обслуживания, то АТБ и Рейнфорд загнутся на раз, не выдержав конкуренции. 2+2=4, господа.
Вашими руками решают свои конкурентные проблемы. Неконкурентными способами. Выиграете от этого явно не вы
Відповісти | З цитатою
serg_zh  (20.02.07 16:49): Какая ж нафиг, простите, зеленая зона... не путаете ли вы ее с заброшенным частным сектором? Відповісти | З цитатою
5-ый массив  (14.02.07 14:43): to Мамченко
Большое спасибо за помощь в отстаивании интересов жителей нашего массива в борьбе со строительством "Терры" Вам и корреспондентам г-ты "Лица", 11 и 51 каналов. У нас останется зеленая зона.
to соседям: не давайте курочить нашу малую родину, боритесь.Пусть строят на пустырях!
Відповісти | З цитатою
Облэнерго совсем охренело!  (10.02.07 18:55): Победа, держись! Відповісти | З цитатою
ДММТ  (08.02.07 14:08): В городе должен быть порядок,- ДА ТОВАРИЩ МЭР !!!
А слово "мэр", так похоже на "сэр".
Відповісти | З цитатою
Мамченко  (08.02.07 12:02): Согласен с "Еще один сосед".

2 Жильцы. Так, на будущее.

Ваше "Звернення до ЗМІ" было бы куда эффективнее, если бы было размещено ну хотя бы вчера утром, а не после 19 - за ночь до акции...
Відповісти | З цитатою
Slava  (08.02.07 09:23): to Еще один сосед с такими размышлениями вообще дома надо в шкаф залезть и не вылазить, а то вдруг в квартире на ковре скользко окажеться?, поскользнуться можно и ногу сломать..... Відповісти | З цитатою
hemo3  (08.02.07 08:50): А мне так вообще насрать! Как чиновник захочет - так и будет!!! Відповісти | З цитатою
Охламон  (08.02.07 08:47): Гэй!!!! Всі на майдан!!!! 8-)))) Відповісти | З цитатою
Еще один сосед  (08.02.07 08:34): Жителю соседнего дома: А вы думаете они такие добренькие, что решили вашу паршивую фазу дополнить новой подстанцией? Скорей всего, новая РП 10кВ будет строиться с целью запитать что-то большое и энергоемкое, которое построится потом рядом с вашим домом и которое будет зудеть, вонять и мигать похлеще этой несчастной РП.
А вы, плебеи, как сидели со своей одной фазой на пол-Победы, так и будете сидеть!
Відповісти | З цитатою
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (17)

•  У Дніпрі над Слобожанським проспектом починають будувати надземний перехід (16)

•  Коломойському продовжили запобіжний захід у справі про замовне вбивство (14)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (8)

•  На Дніпропетровщині створять ще 10 сучасних майстерень у профтехах та коледжах (8)

•  Українці різко скоротили купівлю доларів у банках (8)

•  Штраф до 1700 грн чекає на порушників торгівлі «з рук» у Дніпрі (5)

•  У Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького трамвай №12 протаранив три автівки: рух електротранспорту заблокований (5)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (5)

•  У Дніпрі поліцейські встановили підлітків, які влаштували небезпечні «розваги» на електропотязі (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
нових сучасних трисекційних трамваїв закупить Дніпро

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті