Вирішивши проблеми матеріально-технічного забезпечення туристичної галузі, Дніпропетровщина зможе приймати іноземних туристів значно більше, аніж зараз. Як повідомили інформагентству «Придніпров’я» в прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації, про це йшлося на засіданні «круглого столу» в облдержадміністрації, де за участі керівників авіакомпаній та турагенцій обговорювалися питання покращання туристичної галузі.
За інформацією прес-служби, учасники «круглого столу» відзначили, що вигідне географічне розташування, унікальні природні ресурси, історичні й культурні традиції Дніпропетровщини, інші життєво важливі складові дають усі підстави говорити про Дніпропетровську область як про унікальний туристичний регіон.
Як наголосили учасники «круглого столу», Дніпропетровщина може запропонувати туристам відвідини Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького, що входить до сотні кращих музеїв світу, центр народної творчості «Петриківка» тощо.
Водночас, наголосили учасники «круглого столу», туристична галузь регіону потребує якісних змін, зокрема, в матеріально-технічній базі, в екскурсійній, рекламній та пропагандистській сферах.
За визначенням учасників «круглого столу», наразі в області працює 275 туристичних фірм, однак лише 12 із них займаються прийомом і розміщенням туристів, решта — працюють на те, щоб забезпечити відпочинок дніпропетровців за кордоном.
Як повідомляло інформагентство «Придніпров’я», на території чотирьох районів і трьох міст Дніпропетровщини упродовж 2007 року мають бути зарезервовані землі для будівництва туристично-рекреаційних комплексів. Це передбачено Програмою соціально-економічного та культурного розвитку області на 2007 рік.
Як стало відомо інформагентству «Придніпров’я», резервувати землі передбачено, передусім, на територіях, де пролягають туристичні маршрути, які найяскравіше відображають особливості природи і культури області, — у Нікопольському районі (маршрути «Дніпропетровська область — археологічна Мекка України», «Великий Луг — колиска запорозького козацтва»), у Дніпропетровському та Солонянському районах («Дніпровські пороги — національний парк» та «Кодак — старовинна фортеця»), у Павлоградському районі («Степові стежки Придніпров’я»), а також у Дніпропетровську («Космічне серце України»), Новомосковську («Степові стежки Придніпров’я») та Жовтих Водах («Жовтоводська пам'ять про бойові успіхи козацтва»).
В общем какое-то время мы не будем ходить в наш музей. Детка 4-х летняя подрастет, может в музее чего починят, может теток-бабулек поменяют...
Хотя нет вру, сама я часто хожу на выставки приезжие или передвижные, которые организовывает музей. А в сам музей не пойду, чего я там не видела? Відповісти | З цитатою
Сходили недавно с детьми в музей (дети 10 и 4 года). понимаю, что что ребенка в 4 года надолго не хватит.
_Дети в музее замерзли. Зная, что музей не сильно отапливается хотели не раздеваться. Бабулька на входе (в пальто и шапке) настоятельно предложила оставить верхнюю одежду в гардеробе. Вы же знаете как бабульки умеют прикидываться шлакоблочной стеной на входе. Пришлось оставить, о чем минут через 20 стали жалеть.
_Я поведу тебя в музей.... Что вам рассказать о музее, лет 20-25 назад он выглядел лучше. появилось немного новых экспонатов. Но со старых пыль не вытиралась наверное с 1976 года. Очень нравились мне старые открытки города, на подставках стояли альбомы, которые нужно было листать- нет их. Такого типа альбомы многие поломаны, другие не разрешают трогать. Бабушки- смотрительницы отдельная тема! Бдят! Відповісти | З цитатою