Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 08 травня 2025
11:58

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

КП «Жилсервіс-4» завершує установку електролічильників

Дніпропетровське комунальне підприємство «Жилсервіс-4» завершує установку будинкових електролічильників по вул. Данили Нечая (ж/м «Кротова»).

Кошти на придбання лічильників восени минулого року були виділені з депутатського фонду Віталія Вербаса (депутат фракції БЮТ у Дніпропетровській міськраді, генеральний директор ВАТ «Дніпрошина»).

Установка лічильників дозволить фіксувати реальні витрати електроенергії при роботі ліфтів, освітленні під’їздів та підвалів. Це, у свою чергу, дозволить КП «Жилсервіс-4» заощаджувати значні кошти, не оплачуючи «віртуальні» витрати електроенергії.

«З 2003 року оплата велася по середньому тарифу, виходячи з показників потужності установленого в будинках обладнання. Тобто розраховувалося, скільки електроенергії теоретично мають споживати ліфти, скільки лампочок має бути у під’їзді і так далі, при цьому абсолютно не враховувалося: чи дійсно ці ліфти працювали, а лампочки освітлювали», — відзначає Володимир Волошин.

Наразі КП «Жилсервіс -4» встановлено електролічильники у 10 будинках по вул. Данили Нечая. Залишилося установити лічильники у 4-х малосімейних будинках по вул. Данили Нечая, 7,9, 13 та 15. Протягом найближчого місяця в КП «Жилсервіс-4» очікують остаточно завершити роботу.

Три роки тому будинки по вул. Данили Нечая було передано з балансу ВАТ «Дніпрошина» у власність місцевої громади. Обслуговування будинків здійснює КП «Жилсервіс-4».

У планах комунального підприємства — у 2007-2008 році провести аналогічну роботу з установки лічильників і в будинках, розташованих на житловому масиві «12 квартал».

Перевод gorod.dp.ua, по материалам:
Gorod.dp.ua на Facebook.


житель масива  (23.11.11 21:16): уважаемые...юля тоже не думала сидеть. так что задумайтесь о своем будущем...продавая квартиры в общагах...тюрьма Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Житель р-на Д.Нечая  (27.05.09 19:37): А я вообще не понимаю, что они делают, кроме уборки муссора?
А остальные 25 обязательных услуг где? А деньги требуют.
Статья 19 Закона Украины «О жилищно-коммунальных услугах» гласит о том, отношения между гражданами и предприятиями, оказывающими жилищно-коммунальные услуги, осуществляются исключительно на договорных условиях. Если к 1.01.2006г. старые договора не перезаключены то они считаются не действительными.
Нет договора нет обязательств.
Мы ведь согласны платить, но только за реально выполненные услуги, но руководство ЖЕКов даже не пытается заключить договора на эти услуги.
Відповісти | З цитатою
Жмтель с Данилы Нечая  (05.06.07 18:28): установка счётчиков это хорошо, только что они считают. Лифты как не работали так и не работают, света в подъездах как не было так и нет. Вообщем опять какая то лабуда с эти Жилсервисом4 Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті