Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 08 червня 2026
09:54

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Творчій вечір Олександри Омельченко

Творчій вечір Олександри Омельченко
25 січня о 16.00 у музеї “Літературне Придніпров’я” (пр. К. Маркса, 64) відбудеться творчий вечір Олександри Омельченко, присвячений 60-річчю письменниці.

Омельченко Олександра Олексіївна народилася 19 січня 1952 року в с. Військове Солонянського району Дніпропетровської області. Закінчила філологічний факультет Дніпропетровського державного університету та факультет романо-германських мов Харківського державного університету. Працює вчителем німецької мови, української мови та літератури. Активний громадський діяч, позаштатний кореспондент районної газети "Вперед", дослідниця історії Солонянщини.

Лауреат обласної літературної премії ім. І. Сокульського.

Перекладає з польської та німецької мов. Пише українською мовою.

Член Національної Спілки журналістів України і Національної Спілки письменників України.

Співавтор альманахів і колективних збірників "Повноліття" (1973), "Провесінь", "Юність моя комсомольська" (1978), "Таланти твої, Солонянщино" (1993). Співавтор книги "Сяєво жар-птиці: Антологія літератури для дітей та юнацтва Придніпров'я (1883-2008)" (2009, Дніпропетровськ).

Автор книг "Зачарований обрій" (1984, Дніпропетровськ), "Присвячую себе..." (1993, Дніпропетровськ), "Адам і Єва" (2001, Дніпропетровськ), "Вселюбов"; збірки віршів та пісень для дітей "Скажи на мене: зірочка" (1996, Дніпропетровськ), драми-феєрії "Полум’я любові" (1999, Дніпропетровськ).

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Яна  (24.01.12 17:53): Я тоже ее знаю.

Приходите завтра, если сможете. И зовите друзей.
Не все ж Капрановых слушать...
Відповісти | З цитатою
qwerty  (24.01.12 15:18): Знаю ее. Была у нас на открытом уроке в школе в 2000 году Відповісти | З цитатою
Юлияя  (24.01.12 12:16): Наша страна щедра на таланты.Очень интересно побывать на таком вечере. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (13)

•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (12)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (7)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (3)

•  У Дніпрі через ракетний удар сильно пошкоджено підприємство з виробництва повітряних кульок (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті