Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 13 травня 2025
11:45

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Чиновники расскажут о социальной защите детей

Чиновники расскажут о социальной защите детей
11 июля в 15.00 в Горсовете состоится прямая телефонная линия проекта «Городская власть на прямой связи» на тему: «О социальной защите детей».

На вопросы жителей города будет отвечать начальник управления - службы по делам детей Днепропетровского городского совета Алла Литовченко.

Задавать вопросы можно по телефону (056) 745-00-00 с 15.00 до 16.00.

Днепропетровский городской совет с 2009 года начал проект«Городская власть на прямой связи». Еженедельно заместители городского головы, начальники управлений и служб городского совета на протяжении часа отвечают на телефонные вопросы жителей города.

Gorod.dp.ua на Facebook.


А-М-П  (11.07.12 11:59): чиновники расскажут как наши космические корабли бороздят просторы Вселенной Відповісти | З цитатою
тот  (11.07.12 11:53): Хотелось бы услышать о том, почему во времена СССР любая кухарка могла бесплатно послать на все лето отдыхать на море хоть десять детей, а сейчас только в пришкольный? Как планируется устранять данный перекос? Відповісти | З цитатою
пан Гималайский  (11.07.12 04:36): Не верю ... Відповісти | З цитатою
пан Гималайский  (11.07.12 04:35): Не верю ... Відповісти | З цитатою
Кризис  (10.07.12 23:04): пусть чиновники расскажут сколько они имеют на детях !!! Відповісти | З цитатою
ОрфограФ  (10.07.12 16:40): Чиновники расскажет Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі над Слобожанським проспектом починають будувати надземний перехід (18)

•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (17)

•  Коломойському продовжили запобіжний захід у справі про замовне вбивство (14)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (8)

•  Українці різко скоротили купівлю доларів у банках (7)

•  У Дніпрі на Набережній Перемоги у потрійній ДТП Audi «закинуло» на мотоцикл: відео моменту (6)

•  Штраф до 1700 грн чекає на порушників торгівлі «з рук» у Дніпрі (6)

•  У Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького трамвай №12 протаранив три автівки: рух електротранспорту заблокований (5)

•  На Дніпропетровщині створять ще 10 сучасних майстерень у профтехах та коледжах (5)

•  У Дніпрі на Донецькому шосе чоловік загинув під колесами трамвая (відео моменту) (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті