Головам 10 держадміністрацій — Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Хмельницької обласних та Київської міської державних адміністрацій — доручено вирішити питання про притягнення до відповідальності посадових осіб, на яких покладено організацію підготовки заходів у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні.
Про це сказано в Указі Президента України Віктора Ющенка № 1021/2007 «Про персональну відповідальність посадових осіб за незадовільний стан підготовки заходів у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні».
Як стало відомо з тексту Указу, незадовільною визнано роботу Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з організації підготовки заходів у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні, зокрема, щодо складання списків мешканців регіонів, котрі постраждали від Голодомору, та формування відповідних регіональних книг пам'яті, впорядкування місць поховань жертв геноциду Українського народу, демонтажу пам'ятників та пам'ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору та політичних репресій.
Згідно з Указом, за значні недоліки в роботі із забезпечення виконання Указу Президента України від 28 березня 2007 року № 250 «Про заходи у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні» та послаблення виконавської дисципліни чотирьом головам облдержадміністрацій оголошено догани.
До осені 2008 року з нагоди відзначення 75-ї річниці Голодомору 1932-33 рр. у Києві планується спорудити меморіальний комплекс пам’яті жертв Голодомору. Навесні 2007 року Президент звернувся до місцевої влади, наголосивши, що схожі пам’ятники мають бути встановлені і в регіонах, також мають бути впорядковані місця поховань загиблих внаслідок трагедії.
Довідка: В Україні День пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій відзначається щороку, в останню суботу листопада. Від Голодомору 1932-1933 років, за даними вітчизняних істориків, загинули близько 7 млн українських селян.
и так каждый день, а ЖИТЬ когда???
И чего выговор объявляют за неподготовку к голодомору? Он ведь уже кончился! Відповісти | З цитатою
Президенту больше нечем заняться, как только вспоминать историю?
Пусть выйдет в народ и посмотрит как люди живут сейчас!
И молодежь, и старики!
ППКС!
Давно пора ввести принудительную практику по отношению к ЗАКОНОТВОРЦАМ - раз уж у них ТАКие условия труда и отдыха - минимум раз в месяц участвовать в реалити-шоу типа "За стеклом" и прожить одни сутки в семьях "пересічних", таких как мі с Вами.
Встать в 5:30 в неотапливаемой квартире, умыться холодной нефильтрованной водой из-под крана, приготовить завтрак из продуктов, оставшихся со вчера (по нынешним-то ценам...), спуститься по лестнице пешочком (лифт-то не работает уж год), исхитриться попасть на работу вовремя (к 08:30-09:00, а не к 10-11) на о б щ е с т в е н н о м т р а н с п о р т е Дн-вска... Ну и так далее...
А в 20:00-21:00 приползти домой, и через несколько часов - все с начала.
Тут Жизнь проходит, а он голодомор Відповісти | З цитатою
--------------------------------------
Даже мне добавить нечего, хотя есть, сорри:
Диоксин отравил не только лицо внешне, видимо и внутри те же проблемы...
Не думали мы, когда голосовали за больного человека... Відповісти | З цитатою