Цього року кращими населеними пунктами з благоустрою визначені міста Кривій Ріг, Павлоград, Орджонікідзе та селище Солоне Солонянського району. Про це повідомив губернатор Дмитро Колєсніков під час засідання колегії облдержадміністрації у місті Дніпропетровську.
«Якість життя людини визначається не тільки рівнем її матеріального становища чи житлових умов, але й якістю міського або сільського середовища, в якому людина живе і працює, в якому ростуть її діти. Сьогодні можна зробити сучасний ремонт у себе вдома, але для повноцінного життя людині все одно потрібні затишні парки, чисті вулиці, дитячі майданчики, якісні дороги. Тому питання благоустрою це спільне завдання для влади та мешканців. В населених пунктах, які стали переможцями конкурсу, ми дійсно спостерігаємо турботу як місцевої влади так і громади про благоустрій рідного міста або села», - сказав Дмитро Колєсніков.
Конкурс “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” проводився за 4 категоріями населених пунктів, у два етапи.
Відбірковий етап передбачав демонстрацію матеріалів про проведені роботи на об’єктах благоустрою в населеному пункті за звітний рік, а також матеріали про санітарний стан населеного пункту.
Фінальний етап полягав в оцінюванні наданих матеріалів та визначенні переможців. Для цього була створена конкурсна комісія. Переможці визначалися на основі бальної системи за рейтинговими критеріями визначення рівня благоустрою території населеного пункту й підтримки громадського порядку, що були затверджені конкурсною комісією.
Переможцями конкурсу були визнані населені пункти, які досягли найкращих результатів за підсумками у виконанні програми благоустрою населеного пункту, зокрема з урахуванням:
площі упорядкованих парків, скверів, алей, прибудинкових територій;
збереження наявних і створення нових парків, скверів, та інших об’єктів благоустрою;
будівництва нових дитячих та спортивних майданчиків;
кількості посаджених дерев;
площі нових газонів, квітників;
реконструкції, ремонту й утримання в належному стані пам’ятників, меморіальних споруд та інших пам’ятних місць, їх благоустрою;
площі відремонтованого асфальтобетонного покриття та інші.
З врахуванням всіх показників кращими були визнані:
серед міст І категорії (понад 200 тис. чоловік) – м. Кривий Ріг,
серед міст II категорії (від 50 до 200 тис. чоловік) – м. Павлоград,
серед міст III категорії (до 50 тис. чоловік) – м. Орджонікідзе,
IV категорія (села, селища міського типу) – смт Солоне Солонянського району.
![]() |
![]() |
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
в городе есть благоустроенный центр и остальные районы.
в этих остальных районах ни о каком благоустройстве нет речи.
а в вашем районе хорошие дороги,есть детские площадки, есть лавочки, есть урны, мусор вовремя вывозят ???
этот перечень можно продолжать страницы на 2. Відповісти | З цитатою