Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Пт, 24 березня 2023
17:53

ТЕАТРИ І КУЛЬТУРНІ ЦЕНТРИ

Артсвіт, галерея

gorod.dp.ua/15497
Театри і культурні центри - Артсвіт, галерея

Виставки і галереї, Антикваріат і колекції, Мистецтво

Крутогорний узвіз, 21-А, Карта
095 799 35 35
12:00 - 20:00, вт-сб
artsvit.dp.ua
Галерея Артсвіт працює в Дніпрі з 2013 року і з того часу стала культурною платформою для міжнародних проектів, освітніх ініціатив і знайомства містян з українським та світовим сучасним мистецтвом.

Наші завдання – це формування та підтримка творчого середовища міста, побудова діалогу між різними художніми генераціями; знайомство відвідувачів із актуальним мистецтвом і культурними процесами різних країн та міст України. І все це – в атмосфері демократичного діалогу, де кожен може вільно висловлювати власну позицію та долучатися до формування культурного ландшафту міста.

Освітній напрямок галереї реалізується через серії лекцій, практикумів, кіноклуб, освітню платформу “Артсвіт дітям” а також видавничу діяльність. Ми прагнемо розвивати Дніпро в культурному і мистецькому контекстах, тому підтримуємо молодих місцевих художників, допомагаємо їм із промоцією та участю в міжнародних проектах.

Інший фокус галереї – актуалізація та переосмислення творчості митців, що були недооцінені або винесені за дужки історії. Тому ми реалізовуємо виставкові та видавничі проекти з акцентом на локальний контекст. Це стало можливим завдяки колекції українського живопису, скульптури та графіки, що зберігається в галереї, а також постійному пошуку нових імен в минулому та сучасності Дніпра.

Приходьте в галерею на відкриття виставок, дивитись кіно, а також у нашу затишну бібліотеку з альбомами найвідоміших аукціонних домів.
 

waw_rab  (25.07.15 17:44): скажите, галерея действующая? сколько стоят взрослые билеты? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Аня  (20.08.13 16:32): Выглядит как настоящая галерея - посмотрим что будут показывать ) Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Житель города  (15.08.13 17:51): Наконец хоть какое-то оживление происходит. Может, и Днепр станет культурным городом... Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті