Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Вc, 5 июля 2020
16:35

О ГОРОДЕ

Копилов Мина Семенович


Гласний міської Думи, купець першої гільдії, комерції радник, добродійник.

Потомствений почесний громадянин. Його характерною рисою були велика доброчинність та громадська діяльність на користь міста та його мешканців. У 1911 році він отримав найвище купецьке звання - комерції радника. На питання кореспондента «Биржевых ведомостей» про самий щасливий день його життя, він відповів так: «Мой самый счастливый день только что минул: это когда я получил коммерции советника и тем самым стал единственным в городе «генералом от коммерции».

М. Копилов був гласним міської Думи з 1893 по 1918 рік. Власник торговельно-промислових підприємств - будівельних, лісових, млинарних, вугільних копалин. Його підприємства будували залізницю і Брянський завод. Він - член Біржового комітету, власник друкарні «М. С. Копылов» і засновник цікавої і популярної газети міста «Приднепровский край» (1898-1917 pp.). Він - директор дитячого притулку, голова правління товариства незаможніх учнів комерційного училища і член його піклувальної ради. Щедрий пожертвувач на користь міста і його учбових закладів. Так, на спорудження будівлі Вищого Гірничого Училища (нині НГАУ) він пожертвував 50000 крб. Копилов був одним з ініціаторів заснування у Катеринославі вищих жіночих курсів, перетворених у 1918 р. на Університет (нині ДНУ). 30 липня 1918 р. на засіданні міської Думи, присвяченому питанню про затвердження Уставу Університету, йому було оголошено подяку.
copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте