Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Gorod`ській дозор
Нд, 16 червня 2024
15:09

GOROD`СЬКІЙ ДОЗОР

АНД РВ


16 травня 2024, 09:34

Орган пробації провів просвітницький захід в рамках діяльності кіноклубів Docudays UA

15 травня 2024 року психолог Амур-Нижньодніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Едуард Абашія провів показ фільму «Точка відліку», режисер: Міхал Щесняк, країна: Польща, рік виробництва: 2014, тривалість: 25 хв., в рамках діяльності кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA.

Даний кінопоказ був проведений на території відділу за адресою: вул. Енеїди, 26, м. Дніпро. До даного заходу приєдналися суб’єкти пробації у кількості 5 осіб. Після перегляду фільму охочі особи мали змогу залишити свої відгуки про фільм та побажання.

Коротко про фільм:
Анета «бунтувала по повній» у дев’ятнадцять років й опинилася у в’язниці за вбивство. Дев’ять років потому повсякденне життя приводить її зі стін в’язниці до будинку для літніх людей. Одна з його мешканок, Гелена, була хворою з раннього дитинства. На її думку, в молодої жінки є все, чого тільки можна бажати. Тож Гелена, чиї знання про світ обмежені «вікнами лікарень і диванами», з жадобою цікавиться життям Анети. На Анету чекає випробування…і Гелена допоможе їй.

Фільм про те, як шукати у собі сили рухатися вперед, незважаючи на минуле, перешкоди чи страхи. У фільмі висвітлюється життєва історія людини, яка намагається знайти себе, стати кращою, пройти процес ресоціалізації через добрі справи та знову зблизитися із суспільством. Фільм може бути розрахований на аудиторію глядачів (повнолітні громадяни, освітяни, структурні підрозділи органу пробації та установи виконання покарань, юристи, громадські організації тощо), - зазначив психолог.
Останній раз редагувалося: 16.05.2024 09:53
Переглядів: 71
Усі записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті