Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Gorod`ській дозор
Вт, 16 липня 2024
22:05

GOROD`СЬКІЙ ДОЗОР

АНД РВ


21 травня 2024, 08:53

Орган пробації приєднується до відзначення Всесвітнього дня культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку

Психолог Амур-Нижньодніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Едуард Абашія інформує про наступне. Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, що відзначається щороку 21 травня, покликаний не лише підкреслити багатство світових культур, а й важливу роль міжкультурного діалогу для досягнення миру та сталого розвитку. Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй (ООН) вперше проголосила цей Всесвітній день у 2002 році, після прийняття ЮНЕСКО у 2001 році Загальної декларації про культурне різноманіття, визнаючи необхідність "зміцнення потенціалу культури як засобу досягнення процвітання, сталого розвитку та глобального мирного співіснування".

З прийняттям у вересні 2015 року Організацією Об’єднаних Націй Порядку денного в галузі сталого розвитку на період до 2030 року та Резолюції A/C.2/70/L.59 про культуру і сталий розвиток, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН у грудні 2015 року, послання Всесвітнього дня культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку є більш важливим, ніж будь-коли. 17 Цілей сталого розвитку можна найкраще досягти, спираючись на творчий потенціал різноманітних культур світу та беручи участь у безперервному діалозі для забезпечення того, щоб усі члени суспільства отримували вигоду від сталого розвитку.

Що належить до 17 Цілей сталого розвитку?

1) Подолання бідності
2) Подолання голоду
3) Міцне здоров’я
4) Якісна освіта
5) Ґендерна рівність
6) Чиста вода та належні санітарні умови
7) Доступна та чиста енергія
8) Гідна праця та економічне зростання
9) Iнновації та інфраструктура
10) Зменшення нерівності
11) Сталий розвиток міст і громад
12) Відповідальне споживання
13) Боротьба зi зміною клімату
14) Збереження морських ресурсів
15) Збереження екосистем суші
16) Мир та справедливість
17) Партнерство заради сталого розвитку

«У цей День ЮНЕСКО хотіла б закликати всіх відзначити культурне різноманіття, завдяки якому ми зможемо побудувати інтелектуальну і моральну солідарність людства».




Переглядів: 144
Усі записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті