Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 21 липня 2025
17:51

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Будівництво метрополітену може відновитися вже у 2016-му році

Будівництво метрополітену може відновитися вже у 2016-му році
Будівництво метрополітену може відновитися вже у 2016-му році.

Про це Борис Філатов повідомив під час зустріч з Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком та консультантами Egis International.

Сторони зібралися для обговорення технічних питань відбору генерального підрядника будівництва Дніпропетровського метрополітену та фінансування будівельних робіт.

Мер Дніпропетровська підкреслив, що строки будівництва залежатимуть від результатів переговорів із закордонними інвесторами.

«Усі мешканці Дніпропетровська очікують успішної реалізації проекту метрополітену. Необхідно якнайшвидше владнати низку формальних питань. Наша команда розуміє це. Ми зробимо все необхідне, аби процес розбудови вийшов на новий рівень», - зазначив очільник міста.

Борис Філатов підкреслив, що пріоритетом є відкриття станції метро «Центральна». «Це серце міста. Тут площа Героїв Майдану і завжди велике скупчення людей. Відкриття станції дозволить суттєво розвантажити транспортний потік», - сказав мер.

Проект «Завершення будівництва метрополітену у Дніпропетровську» передбачає також розробку системи електронної оплати проїзду, скорочення викидів вуглецю та розробка нової схеми громадського транспорту.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Жорик Вартанов  (14.12.15 10:59): Как возобновится - так и закончится) Відповісти | З цитатою
Житель  (13.12.15 11:01): Если будут так делать, как и на новом мосту асфальт положили, то лучше не стоит трогать ничего!!! Деньги растянули, отчеты накатали, а новый мост снова в ямах и заплатках!!! Відповісти | З цитатою
тома  (12.12.15 20:37): Если Филатов сдвинет стройку метро с "мертвой точки",быть ему мэром пожизненно!!! Предыдущие, только карманы свои набивали за счет города. Удачи Борис! Відповісти | З цитатою
Митяй  (10.12.15 19:13): А кто помнит, какая это уже попытка? Відповісти | З цитатою
Cuba  (10.12.15 12:25): "Это сердце города. Здесь площадь Героев Майдана..." (с.) И что это за площадь какая у нас?))) Площадь Героев Площади???)) Это ж каким дурнем надо быть, чтоб так назвать)) Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Реально  (10.12.15 09:02): Ваша песня хороша, начинай сначала. Відповісти | З цитатою
Дид Панас  (09.12.15 22:04): В 2016 году может наступить конец света! А может не наступить! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті