6 листопада на базі Кам’янського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинаються курси цільового призначення за навчальною програмою «Сучасні технології організації та ведення торгівлі».
Заняття відбуватимуться у формі лекцій та практичних занять і триватимуть протягом місяця. Під час навчання слухачі курсів вивчать основи комерційної діяльності, товарознавство продовольчих та непродовольчих товарів, контрольно-касове обладнання, бухгалтерський облік і звітність у торгівлі та багато іншого. Після закінчення навчання та успішної здачі заліку випускники отримають посвідчення про присвоєння кваліфікації.
Для зареєстрованих безробітних професійне навчання безкоштовне, і здійснюється за рахунок коштів «Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття».
За більш детальною інформацією звертатись до Кам'янського міського центру зайнятості, вул. Медична,6, каб. 303.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |