Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 13 липня 2025
07:04

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Летели на «красный»: в Днепре на проспекте Хмельницкого две аварии

Летели на «красный»: в Днепре на проспекте Хмельницкого две аварии

В Днепре в субботу 8 января на проспекте Богдана Хмельницкого произошли две аварии по вину водителей, которые хотели проехать перекрестки на "красный" сигнал светофора.

Так, первое ДТП произошло на перекрестке проспекта Хмельницкого и улицы Леонида Стромцова. Водитель Lexus ехал по проспекту Богдана Хмельницкого в сторону Запорожского шоссе. На перекрестке с улицей Стромцова перед ним хотел проскочить на "красный" водитель Kia, но неудачно - Lexus врезался в Kia и немного протянул его вперед. В аварии никто не пострадал.

Еще одно ДТП произошло на перекрестке проспекта Хмельницкого и Шинной. Там водитель автомобиля Honda решил проскочить проспект Хмельницкого по Шинной в сторону Энергетической на "красный" сигнал светофора. В этот момент по Хмельницкого ехал Subaru, водитель которого не успел среагировать на "дерзкий" маневр водителя Honda, в результате чего произошло столкновение. В этой аварии тоже обошлось без пострадавших.

##: ДТП
Gorod.dp.ua на Facebook.


Любо-дорого смотреть.  (08.01.22 21:47): Главное, что пешеходов рядом не было. Відповісти | З цитатою
Блондинка  (08.01.22 18:56): А на втором видео из под машины красная жидкость лилась, это крофь? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Алекс  (08.01.22 18:04): На втором видео ни один водитель не виноват!!! Там просто какой-то чудак на большегрузе завернул светофор с пр.Б.Хмльницкого в сторону ул.Шинной вот и получилась такая бяка. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
СЕрега  (08.01.22 17:43): А де там свитофор добавили? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Украинец  (08.01.22 17:40): На шинной добавили конченный светофор и этот уже не первый кто поехал сегодня на красный Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (12)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (10)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (7)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (7)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (4)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті