Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 10 липня 2025
07:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Поліцейські перекрили канал постачання метадону до Дніпропетровської області

Поліцейські перекрили канал постачання метадону до Дніпропетровської області

Правоохоронці викрили злочинне угруповання, сформоване на етнічній основі, члени якого налагодили схему безконтактного збуту на території м. Кривий Ріг наркотичного засобу «метадон».

Злочин викрили поліцейські управління боротьби з наркозлочинністю в Дніпропетровській області й слідчого управління під процесуальним керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури. В ході досудового розслідування поліцейські встановили трьох учасників угруповання – 31-річну організаторку, жительку м. Золотоноша Черкаської області, та двох її спільників 32-х та 36 років. Чоловіки приймали замовлення, а після отримання грошей розвозили наркотики та закладали їх в різних частинах м. Кривий Ріг. Після цього повідомляли покупців про місце розташування схованок.

17 січня за місцями мешкання та в автомобілі фігурантів відбулися санкціоновані обшуки, в ході яких правоохоронці вилучили підготовані для закладок наркотики, мобільні телефони та банківські картки, за допомогою яких здійснювалась оплата за наркотики. Також вилучили автомобіль «Daewoo Lanos», яким користувалися закладники. Все вилучене направили на дослідження.

Зараз вирішується питання про повідомлення двом чоловікам про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та обрання підозрюваним запобіжного заходу. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також збирається доказова база для притягнення до кримінальної відповідальності організаторки наркобізнесу.



Gorod.dp.ua на Facebook.


В  (18.01.22 18:26): В статье Daewoo Lanos, а на фото Sens. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Степа  (18.01.22 12:38): А как же участие РФ? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті