Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 03 травня 2025
04:03

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У підвалі діти граються ліками. Пацієнти дитячої лікарні у Дніпрі ночують у сховищі

У підвалі діти граються ліками. Пацієнти дитячої лікарні у Дніпрі ночують у сховищі

У дитячій лікарні у Дніпрі, де зараз перебувають пацієнти, облаштували сховище. Діти, їхні батьки та персонал спускаються сюди під час сигналу тривоги та на ніч, повідомляють кореспонденти Суспільного.

Матвію десять місяців. Його батьки приїхали разом з ним з Харкова ще 21 лютого. У Дніпровській лікарні дитині мали робити операцію, але через російське вторгнення її довелось відкласти. Додому, кажуть батьки, повернутися не можуть.

За словами матері Матвія Олександри, діти почуваються добре, мають свою компанію. Дорослі ж намагаються триматися у доброму настрої та підтримувати одне одного. За кожного сигналу тривоги разом з дітьми спускаються у підвал, де облаштували укриття.

“Це жахливо, у мене дитина грається ліками! У підвалі дитина грається ліками! Ну як це? Звісно, хочеться нормальної обстановки. Але зараз, думаю, це найбезпечніше місце”, – каже Олександра.

Медсестра хірургічного відділення Ірина розповідає: до сховища спускаються щовечора о восьмій, коли починається комендантська година. Також сюди заходять вдень по сигналу тривоги.

“Ми всі спускаємося і працюємо тут. Тут найбезпечніше місце для дітей облаштовано. Зазвичай беремо, що нам необхідно, якийсь мінімальний набір. Якщо потрібно, і немає тривоги, можемо піднятися у відділення”, – говорить Ірина.
Попри воєнний стан, у дитячій лікарні працюють усі відділення невідкладної допомоги. Продовжує свою роботу і дитячий онкогематологічний центр. У лікарні наголошують: у випадку невідкладних станів потрібно звертатися за номером 103. В усіх інших ситуаціях батьки можуть проконсультуватися з лікарями у групі дистанційної підтримки “Доктор з телефону” в Телеграм.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (45)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (36)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (17)

•  Біг Тейсті йде з меню McDonald’s: українці ридають (12)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (9)

•  У Дніпрі біля будинку Органної музики Chery Tiggo влетіла у вантажівку: водія легкової автівки шпиталізували (8)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (8)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (7)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (6)

•  Ошукала роботодавця: поліція Дніпра викрила 27-річну зловмисницю (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті