Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 02 травня 2025
01:53

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Кривому Розі до кінця війни хочуть скасувати петиції через перейменування вулиць

У Кривому Розі до кінця війни хочуть скасувати петиції через перейменування вулиць

В Кривому Розі стався скандал. Через «перейменування/не перейменування вулиць міста, у тому числі - ім'ям загиблого мера міста Кривого Рогу Костянтина Павлова».

«Це розколює місто, яке зараз б'ється як одне серце та працює на перемогу», - написав у своєму ТГ каналі Олександр Вілкул.

Мешканці створили петицію на сайті міськради із вимогою не називати вулицю ім’ям покійного екс-мера, який був членом проросійської партії ОПЗЖ. Інші мешканці заявили, що К. Павлов був порядною людиною та багато встиг зробити для міста.

Тому голова Військової адміністрації та Ради оборони міста О. Вілкул звернувся до депутатів Криворізької міської ради з пропозицією до кінця війни не розглядати петиції.

«Жодної політики до кінця війни у місті не буде. … Сподіваюся, що ці «діячі» і ЗМІ, що їх підтримують, роблять це неусвідомлено, заради особистісного піару, не розуміючи, що тим самим працюють на руку орків», - написав Вілкул.

Дніпро Обласний


Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (45)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (41)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (17)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (15)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (12)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  Біг Тейсті йде з меню McDonald’s: українці ридають (8)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті