Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 21 травня 2025
04:42

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Мер Дніпра хоче припинення фінансування з бюджету шкільного харчування

Мер Дніпра хоче припинення фінансування з бюджету шкільного харчування

Міський голова Дніпра Борис Філатов пропонує розглянути можливість припинення фінансування з бюджету харчування школярів.


Про це він сказав у виступі з щорічним звітом.

«Скажіть мені, будь ласка, чому в таких країнах, як Сполучені Штати Америки або, наприклад, Ізраїль, мати збирає так званий ланч-бокс своєї дитині, і дитина йде до школи, та несе з собою або сосиску, або сандвіч, або яблуко – щось таке… Ось я би хотів відійти від схеми, що нам досталася, як нащадкам Радянського Союзу. Що держава або місцеве самоврядування за все повинно платити, а потім казати: ой, перепрошуємо, якість не та, або це придбано не там та не за ті кошти. Я би хотів це монетезувати», – заявив Борис Філатов та додав: «Я не хочу нести політичну та медійну відповідальність, і постійно вислуховувати прокльони на свою голову».

Монетезувати з бюджету харчування мер Дніпра пропонує лише пільговим категоріям школярів.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті