Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 14 липня 2025
05:33

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

За тиждень енергетики повернули електропостачання у понад 56 тисяч осель Дніпропетровщини, знеструмлених через обстріли

За тиждень енергетики повернули електропостачання у понад 56 тисяч осель Дніпропетровщини, знеструмлених через обстріли

З 29 квітня по 5 травня аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світло для понад 56 тисяч сімей у 14 населених пунктах Дніпропетровської області, чиї домівки залишилися без електропостачання внаслідок ворожих ударів.

Енергетики відновлюють зруйновані ворогом лінії та електрообладнання, щойно отримують дозвіл від ЗСУ та ДСНС. Мета – забезпечити міста та села електроенергією, що необхідно для нормального життя мешканців регіону.

Дніпропетровщина продовжує потерпати від російських обстрілів, які руйнують в тому числі електроінфраструктуру міст та сіл. Найбільш складна ситуація складається на півдні області, наближеному до зони бойових дій.

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі роблять все можливе, щоб максимально швидко усувати пошкодження. До робіт приступають відразу щойно отримують дозвіл та доступ до місця пошкодження від ЗСУ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Протягом останнього тижня (29 квітня – 5 травня) фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для 56 529 родин Дніпропетровщини, що були знеструмлені внаслідок ворожих атак. Світло повернули у 14 населених пунктів області, що зазнали обстрілів.

Наразі електропостачання в постраждалих районах повністю відновлено.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (14)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (8)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (7)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (7)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (5)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті