|«« | «« | »» | »»| |
1 жовтня о 18:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в квартирі багатоповерхівки на ж/м Тополя-3 Шевченківського району міста Дніпро.
За повідомленням негайно направлено чергові відділення 1, 5 та 19 державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
Прибувши на місце бійці ДСНС встановили, що пожежа виникла в однокімнатній квартирі на 1-поверсі 9-поверхового житлового будинку. У складі газодимозахисної ланки вогнеборці приступили до гасіння пожежі.
Вогнем пошкоджено домашнє майно в кімнаті на площі 20 кв. м.
На щастя, до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів мешканці квартири, де виникла пожежа, вийшли самостійно. Постраждалих та загиблих немає.
Пожежу локалізовано о 18:35 та ліквідовано о 18:43.
До ліквідації пожежі залучено 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 14 чоловік особового складу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |