Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 18 липня 2025
23:39

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

єРобота: Як отримати до 250 тисяч гривень на власну справу?

єРобота: Як отримати до 250 тисяч гривень на власну справу?

Голова громадської організації «Нова Перемога» Сергій Сличко розповів про програму створення нових робочих місць «єРобота» і про те, як отримати безповоротні кошти на створення або розвиток власного бізнесу.

«Деякі з вас, певно, вважають, що в наші часи неможливо почати бізнес, особливо без зовнішньої підтримки. Однак, як показує практика, якщо ви дійсно наполегливі, креативні та маєте непереборне бажання започаткувати власний бізнес, то ніщо не зможе завадити вашому успіху. Щоб допомогти таким громадянам, була заснована програма “єРобота”, яка надає кошти на створення або розширення власного бізнесу», — зазначив Сергій Сличко.

Програма передбачає виплату грантів для кількох напрямів економічної активності.

Перший напрям — мікрогранти до 250 тисяч гривень, призначені для тих, хто має бажання почати або розвивати свій малий чи мікробізнес, незалежно від його галузі — від підприємств із пошиття одягу, автосервісних центрів і хімчисток до кав’ярень і перукарень. Отримані кошти можна витратити на придбання обладнання, закупівлю сировини, сплату оренди та рекламних послуг. Однією з умов отримання гранту є створення щонайменше одного робочого місця.

Другий напрям — підтримка переробних підприємств сумою до 8 мільйонів гривень. Ці кошти можна використовувати на придбання обладнання для розширення виробничих можливостей, таких як виробництво меблів, будівельних матеріалів, одягу, лінії металообробки, аграрна переробка й інші галузі. Головна мета цієї програми — збільшення частки переробної продукції. Отримувач гранту зобов’язаний створити не менше 25 робочих місць.

Третій напрям — гранти для створення або розвитку садівництва, ягідництва і виноградарства. Гранти надаються на умовах співфінансування й можуть сягати 400 тисяч гривень на гектар, але не більше ніж 70% вартості насаджень. Отримувач гранту повинен працевлаштувати від 6 до 10 постійних і від 125 до 425 сезонних працівників залежно від культури та площі насаджень.

Четвертий напрям стосується розвитку тепличного господарства. Гранти можуть становити до 7 мільйонів гривень на 2 гектари, але не більше ніж 70% вартості проєкту. Кошти можна витратити на створення тепличного комплексу, закупівлю посівних матеріалів і технічного обладнання. Отримувач гранту зобов’язаний створити не менше 40 робочих місць.

Останній напрям — гранти для ІТ-стартапів, сума яких сягатиме 3,5 мільйонів гривень. Кошти можна використовувати на зарплату працівників, консультаційні послуги, купівлю обладнання, науково-дослідні роботи і маркетинг. Мета цієї програми полягає у створенні нових робочих місць у сфері високих технологій. Отримувач гранту зобов’язаний створити не менше 3 робочих місць залежно від етапу життєвого циклу стартапу.

Куди і як подавати заявку на отримання грантів? Щоб подати заявку, потрібно авторизуватися в кабінеті громадянина на порталі «Дія» за допомогою BankID або електронного підпису. Заповнити онлайн-заявку. Прикріпити бізнес-план за визначеною формою. Приклад бізнес-плану також доступний на порталі. Якщо вам потрібна консультація щодо програми, можна звернутися до найближчого відділення «Ощадбанку», де вам детально все пояснять. Рішення про надання гранту приймає Державна служба зайнятості.

Глава общественной организации “Нова Перемога” Сергей Сличко.
Глава общественной организации “Нова Перемога” Сергей Сличко.

«Якщо відчуваєте в собі бажання стати підприємцем, досягти успіху і зробити свій внесок у розвиток економіки, то вам варто подати заявку на отримання гранту. Це забере невелику кількість вашого часу, але може значно посприяти досягненню ваших цілей і змінити на краще ваше життя», — додав Сергій Сличко.

Більше корисної інформації можна отримати на сайті громадської організації «Нова Перемога».

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті