Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 25 травня 2025
22:20

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Літературному музеї Дніпра відкривають нову фотовиставку

У Літературному музеї Дніпра відкривають нову фотовиставку

На новій благодійній фотовиставці «Чорно-біла реальність» представлені п'ять фотохудожників.

Про нову виставку в Літмузеї повідомили таке:

«Музей «Літературне Придніпров’я» продовжує творчу співпрацю з громадською організацією «VATRA», яка представляє нову фотовиставку «ЧОРНО-БІЛА РЕАЛЬНІСТЬ».

У музейній залі розміщено світлини 5 фотографів: Анастасії Рокитної, Анастасії Горпінченко, Христини Луцик, Максима Кривцова та Володимира Нєізвєстного.

Громадська організація створює різноманітні проєкти військової тематики на суспільно важливі теми, підіймаючи актуальні питання. Чи мають місце зараз півтони? Які відтінки переважають у світобаченні?

Хтось помітить більше білого, а дехто зосередиться на чорному.

Єдиним знаменником є сьогодення. Реальність. Війна. Вона скрізь: в очах військових, у затоплених вулицях Херсонщини, у розтрощених каменях Святогірська, в зруйнованих будинках Києва…

Але там, де є чорне, буде присутнє і біле. Поруч стоятиме згуртованість, сміливість, взаємодопомога та підтримка українців. Щира посмішка під час розмови з другом в окопі, піклування про тварин в умовах екоциду, взаєморозуміння з людьми, яких бачиш уперше.

Запрошуємо відвідати виставку з 10:00 до 17:00 (каса до 16:00), вихідні: понеділок, четвер. За вхідним квитком до музею.

До зустрічі!».

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті