Безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на 07:30 20 квітня 2024 року.
На ранок оборонці неба збили ворожу ракету над областю. Її знищили у Новомосковському районі. Через падіння уламків загорілася покинута господарча споруда. Ніхто не постраждав. Пошкоджені також приватний будинок і два авто.
Ввечері та вночі окупанти били по Нікопольському району з безпілотників та артилерії. Гатили по Нікополю та Марганецькій громаді.
По Зеленодольській громаді Криворізького району ворог також запустив дрон-камікадзе. Виникла пожежа у приватному секторі, надзвичайники приборкали вогонь.
Ще одну ворожу ціль ППО знищили над Криворізьким районом вночі. Приземлили розвідувальний дрон.
За уточненою інформацією від падіння уламків збитої вчора після обіду ракети у Новоолександрівській громаді Дніпровського району виникла пожежа. Горіла суха трава. Пошкоджені вікна в одній з приватних осель та паркан. На щастя, люди цілі.
Ще один ворожий безпілотник збили над Синельниківським районом.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |