Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 17 липня 2025
19:43

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Кам'янське виграло європейські гранти на ремонт трьох лікарень

Кам'янське виграло європейські гранти на ремонт трьох лікарень

Кошти Європейського інвестиційного банку допоможуть відремонтувати три найбільші лікарні цього міста - №№7, 8 та 9.

Роботи в медичних закладах уже розпочато.

Про це детальніше розповів мер Кам'янського Андрій Білоусов:

«Кам’янське виграло гранти на ремонт трьох найбільших лікарень нашого міста – № 7, 8 та 9. Роботи фінансуються за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку в рамках Програми з відновлення України.

Сьогодні перевірив початок робіт в медичних закладах. Цього року в лікарні №9 буде відремонтовано та утеплено покрівлю, операційний блок на сьомому поверсі та відділення гінекології і травматології на п’ятому поверсі. В лікарні швидкої медичної допомоги (№8) передбачений ремонт та утеплення покрівлі, ремонт лікувальних відділень на п’ятому та шостому поверхах.

Загалом проєкт розрахований на два роки та передбачає ремонти всіх відділень в цих лікарнях, які на даний час залишилися не відремонтованими, утеплення фасадів та благоустрій прилеглих територій.

Також сьогодні розпочато ремонт другого поверху в будівлі поліклінічного відділення лікарні №7 по вулиці Сергія Слісаренка, 3Е. Роботи виконуються в межах проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - УФСІ VІІІ» за фінансової підтримки Уряду Німеччини через банк розвитку KfW.

Амбулаторія обслуговує майже 13 тисяч мешканців. Більша частина з них – діти, жінки та вимушені переселенці. За 50 років експлуатації будівля жодного разу не ремонтувалась. Завершити ремонт плануємо навесні 2025 року».

Фото – мерія Кам'янського.








Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (12)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (10)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (7)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (6)

•  5 районів Дніпра - без води: Комунальники роблять все можливе, щоб оперативно ліквідувати аварію (6)

•  В Україні легалізували множинне громадянство (6)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (5)

•  Судитимуть двох чоловіків, які підпалили автомобіль військовослужбовця в Самарі (5)

•  Льодова арена у Дніпрі поновила роботу після ворожого обстрілу (5)

•  На житловому масиві Парус встановили колесовідбійний брус, який унеможливить лобові зіткнення (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті